



ТЕН НЕржавіючий для Алюмінієвого радіатора (батареї) на 1500 220 в.Різьблення 1 дюйм (33 мм). Права і ліва
від 1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7181
- +380 (93) 617-46-84
- +380 (95) 769-26-12
Колба з сухим ТЕНом - це вже закінчена виріб! Ви просто вставляєте його в радіатор, заливаєте водою, повертаєте коліщатко температури, і пішло тепло.
А як зручно замінити палаючий ТЕН, не зливаючи води? Вам просто потрібно витягти виделку з розетки, зняти ковпак, від'єднати клепки, вставити новий ТЕН, накинути клепки, ковпак і все. Ви справилися!
Опис
Колба з нержавіючою сталі на нержавіючій гайці з зовнішньою різьбленням 1 дюйм 33мм. Повний комплект, з регулятором, Теном. Існують як права, так і ліва різьба.
Сила може бути від 0.6кВт і до 1.5кВт, залежно від потужності!
Погружна довжина 43см
Довжина дроту 1м (можна бути будь-яка)
Подивитися всі колби для чугунних батарей можна тут
Для алюмінієвих (біометричних) батарей можна роздивитися всі колби. тут
Подивитися всі мокрі ТЕНи для радіаторів можна тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр різьблення | 1" |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220-230 В |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Вихідний діаметр | 1" |
- Ціна: від 1 800 ₴



