


ТЕН для чавунних батарей на 900 W 220 м Різьблення 11⁄4 (дюйм із чверть) 42 мм. Права та ліва
від 1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: чуг бт (Колба)0,9 всборе
- +380 (93) 617-46-84
- +380 (95) 769-26-12
Колба із сухим ТЕНом — це вже закінчений виріб! Ви його просто вставляєте в радіатор, заливаєте водою, повертаєте коліщатко температури, і пішла тепло.
А як зручно замінити згорілий ТЕН, не зливаючи води? Вам усього лише потрібно витягнути вилку з розетки, зняти ковпак, від'єднати клеми, вставити новий ТЕН, накинути клеми, ковпак і все. Ви впоралися!
Опис
Колба з неіржавкої сталі на неіржавкій гайці із зовнішньою різьбленням 11⁄4 (дюйм із чверть) 42 мм. Повний комплект, з регулятором, ТЕНом. У наявності є як права, так і ліва різь.
Потужність може бути від 0.6 кВт і до 1.5 кВт довжина змінюватиметься залежно від потужності!
Заглибна довжина 43 см
Довжина дроту 1 м (може бути будь-яка)
Подивитися всі колби для чавунних батарей можна тут
Подивитися всі колби для алюмінієвих (біометричних) батарей можна тут
Подивитися всі мокрі ТЕНи для радіаторів можна тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 0.9 кВт |
| Діаметр різьблення | 1 1/4"В |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220-230 В |
| Вхідний діаметр | 1 1/4" |
| Вихідний діаметр | 1 1/4" |
- Ціна: від 1 800 ₴



