Блок-тен для електрокотла 9,0 кВт різь-2,0" (59 мм)
1 961 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: блок Kawai 2"\9 х220 (395
+380 (97) 925-63-04
вайбер , телеграм
- +380 (93) 617-46-84
- +380 (95) 769-26-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок тен потужністю 9,0 кВт зовнішня різь – 2,0" (59 мм) для електрокотла опалення блок Kawai 2"/9 х220 (395 мм)
Також у наявності блок-тени: ― 1,5" різь 4,5/ 6/7,5/9/12/15 кВт; ― 2"резьба 4,5/ 6/ 7,5/ 9/ 10,5/ 12/ 15 кВт; ― 2,5" внутрішня різь 4,5/ 6/9/12/15 кВт — квадратний фланець 4,5/6/9/12/15 кВт для будь-яких моделей електричних котлов опалення торгових марок Титан, РОСС, термія, Проскуров-Термо, Еко-2, Барський машинобудівний завод та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина корпусу | 395 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Виробник | KAWAI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів |
| різьба | 2.0 " (59 мм) |
| потужність | 9000 Вт (9 кВт) |
| номінальна напруга | 220 |
| Тип приєднання | Різьбове |
| тенів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴



