Тен для бойлера Thermex 0,7 кВт (700w) Неіржавкий
424 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: тм 05 нерж. ЕТ 0.7
+380 (97) 925-63-04
вайбер , телеграм
- +380 (93) 617-46-84
- +380 (95) 769-26-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мідний тен на фланці 62 мм для бойлерів Термекс, Аміна, Аристон, Єлектролюкс і багатьох інших. Складається з одного тэна 700 Вт, місця під магнієвий анод М6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Діаметр фланця | 62мм |
| Місце під анод | різьба 6мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Електрон Т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴



