
Блок тенів повністю неірж. 6 кВт 1,5" (47 мм) зовнішня різь
1 900 ₴
- В наявності
- Код: Этбл1,5"/6.0н
- +380 (93) 617-46-84
- +380 (95) 769-26-12
Повністю нержавіючий блок тенів 6 кВт 1,5" (46-47 мм) зовнішня різь.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність 6 квт (3 тени по 2.0 квт);
Довжина тена вказана на фото. Але за бажанням клієнта, що може виготовити будь-яку.
Матеріал оболонки тенів нержавіюча сталь;
Матеріал шестигранної гайки — технологічна нержавіюча сталь (магніт прилипає, але не іржавіє)
Гайка 1,5" (1 1/2 дюйма) стійка до агресивних, солоних рідин. Завдяки новій технології з'єднання металів тен витримує високі тиски.навіть у разі транспортувальної деформації, герметичність тена не порушується.
Різьблення зовнішнє;
Матеріал гайки нержавіюча сталь;
Трубка під термодатчик діаметром вн.-9 мм. довжина 200-300 мм.
Контактні клеми ставимо за бажанням клієнта.
Можливе встановлення магнієвого анода прямо в корпус блок тена. Уточнюйте в продавця, він підкаже як, задля чого і чому це необхідно робити.
Якщо тен встановлюється зверху в бак, то насамкінець необхідно ставити нагрівачі з закладенням (не нагрівною зоною) — поставлене питання задайте продавцю, він підкаже.
Виробництво Україна.
| Виробник | Харків |
| різь зовнішня | 1,5"(42мм) |
| потужність | 6000 Вт (6 кВт) |
| номінальна напруга | 220\380 V |
| Тип приєднання | Різьблення зовнішнє |
| Призначення комплектувального | Для електричних котлів |
| тэнов | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
- Ціна: 1 900 ₴



